Факултетът по науки за образованието и изкуствата обявява прием за летния семестър на уч.2018/2019 г в следните магистърски програми срещу заплащане

– Специална педагогика /на английски език/, 3 семестъра, редовно обучение
– Образователни науки и интеркултурно възпитание (на английски език), 2 семестъра, редовно обучение
– Логопедия /за чужденци от други специалности/, 4 семестъра, редовно обучение

– Прием на документи – от 21.1.2019 г. до 1.2.2019 г. от инспектор Валентина Едуард – стая 320, тел. 9706237
– Събеседване на английски език – 1.2.2019 г.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
1. Молба по образец
2. Диплома оригинал, издадена от легитимно висше училище и ксерокопие на дипломата. Оригиналът се връща след сверка. При липса на издадена диплома – академична справка – оригинал /или нотариално заверено копие/ за завършилите други висши училища, а за завършилите Софийския университет – копие на приложение към дипломата, заверено с подпис и печат от отдел “Студенти” на съответния факултет.
3. Лична карта.
4. За завършилите висшето си образование в чужбина документ за признато образование от Софийския университет или удостоверение от НАЦИД /ако има издадено до септември 2011 г./, както и документ за най-ниска положителна и най-висока оценка в съответната страна.
5. Квитанция за внесена такса по 30 лв. в касата на ФНОИ /стая 221/.